Web Hocası Forumu, bilgisayar dünyasındaki en son gelişmeleri tartışmak ve deneyimlerinizi paylaşmak için ideal bir platformdur.
Web Hocası Forumu, bilgisayarlar, Web yazılımlar ve donanımlar hakkında bilgi alışverişi yapabileceğiniz ve diğer teknoloji tutkunlarıyla etkileşime geçebileceğiniz dinamik bir topluluğa ev sahipliği yapmaktadır.

Rehber Windows 11'e Android uygulamaları nasıl yüklenir?

Admin Çevrimdışı
Windows 11'deki Android uygulamaları için Amazon Appstore'a ve Windows Alt Sistemine ihtiyacınız vardır. Android. Windows'ta bulunan Microsoft Store'ye sahip olmanız yeterli.

Adım 1: Windows + S tuşlarını kullanarak ve "Microsoft Store" ifadesini arayarak Microsoft Store'u açın.

1715351161234

Adım 2: "Amazon Appstore"u arayın ve uygulamayı seçin.

1715351201069

Adım 3: Al'ı seçin .

Adım 4: Bu noktada bilgisayarınızda henüz yapmadıysanız sanallaştırmayı etkinleştirmeniz gerekebilir. Windows 11 bunu otomatik olarak yapabilir ve ayrıca yüklü değilse Android için Windows Alt Sistemini de kurabilir.

İstemi görürseniz Microsoft Store'daki istemleri izleyerek Kurulum > İndir > İleri > Yeniden Başlat'ı seçin. Bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekecek.

1715351262257

Adım 5: Bilgisayarınız tamamen yeniden başlatıldığında, Android için Windows Alt Sistemi görünmeli ve ardından Amazon Appstore uygulaması otomatik olarak açılmalıdır.

1715351313105

Adım 6: Amazon hesabınızda oturum açın (veya yeni bir tane oluşturun) ve Windows'ta Android uygulamalarını indirmeye başlayın.

Sıkça Sorulan Sorular​

Android uygulamalarını Windows 11'e yükleyebilir miyim?​

Evet, Android uygulamalarını Windows 11'e yükleyebilirsiniz. Androiduygulamalar desteklenmektedir. Windows 11Amazon Appstore aracılığıyla. Yüklemek için Android uygulamalar açık Windows 11için en az üç şeye sahip olmanız gerekir: Windows Alt Sistemi Android, Amazon Appstore uygulaması ve bir Amazon hesabı.

Android uygulamalarını PC'ye nasıl yüklerim?​

Android için Windows Alt Sistemini ve Amazon Appstore uygulamasını bilgisayarınıza indirip kurduktan sonra, sanallaştırmayı da etkinleştirmeniz istenebilir. Bunu yaptıktan sonra bilgisayarınız yeniden başlamalı ve Amazon hesabınıza giriş yapmanız istenecektir.

Android uygulamalarını Windows 11'e yüklemek için daha spesifik talimatlara ihtiyacınız varsa lütfen bu makalenin başındaki kurulum talimatlarına bakın.

Windows 11'in uygulama mağazası var mı?​

Evet, Windows 11'in bir uygulama mağazası var. Adı Microsoft Store'dur ve cihazınızda yerel bir uygulama olmalıdır. Windows 11PC. Uygulama simgesi, ortasında Microsoft logosu bulunan beyaz bir alışveriş çantası gibi görünmelidir. Her türlü uygulamayı ve oyunu buradan indirebilirsiniz.

Windows 11 bilgisayarınıza Android uygulamaları yüklemek istiyorsanız bunun için Amazon Appstore uygulamasını kullanmak isteyeceksiniz. Amazon Appstore uygulamasını Microsoft Store'da bulabilir ve indirebilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.

Konuyu görüntüleyenler

Geri